Увійти до класу

Сертифікат англійської мови

Англійська мова

Тестування на знання англійської мови за шестирівневою шкалою Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою (CEFR)

  • Граматика

  • Словниковий запас

  • Читання

  • Сприйняття на слух

Виберіть рівень мови

Тестування на знання англійської мови

Серед усіх іноземних мов англійська явно лідує, причому вже протягом кількох років вона стоїть на першому місці. Сьогодні англійська мова використовується де тільки можна — у бізнесі, подорожах, науці, освіті, Інтернеті тощо. Саме тому на сьогоднішній день будь-який роботодавець зацікавлений у співробітнику, який володіє мовою всього світу. На хвилинку на планеті налічується близько 7,5 мільярдів людей, з яких 1,5 мільярда говорять англійською — це 20% населення Землі.

Тестування на знання англійської допоможе вам дізнатися ваш поточний рівень, і при необхідності підвищити його.

Отримайте офіційний сертифікат TTC CERF
Пройдіть наш тест та отримайте сертифікат із Вашим індивідуальним результатом, що підтверджує рівень володіння українською мовою. Крім того, ви отримаєте всебічний аналіз Ваших навичок лексики, граматики та аудіювання, а також точний результат відповідно до єдиної шкали оцінювання знання європейської мови в усьому світі – CERF.

Затребувані тестування онлайн

Українська мова

Тривалість: 20 хвилин

Онлайн
Безкоштовно
В офісі
2500 грн

Як проходить тестування на визначення рівня англійської мови

Вивчати мову можна скільки завгодно, але важливо розуміти, чи є якісь зрушення в навчанні. Або ж може бути така ситуація, коли ви впевнені у своєму мовному рівні, і вам необхідні документи, що просто підтверджують це. У такому разі можна купити тест, пройти його, і після перевірки – отримати сертифікат. Але перед тим, як вирушити на тестування, потрібно визначитися з деякими параметрами.

Перше, на що слід звернути увагу, це формат здачі тестування. Наш тестово-тренінговий центр пропонує два варіанти: онлайн та офлайн. Обидва варіанти ідентичні, єдина різниця – формат видачі результатів. Якщо ви любите складати іспити очно, тоді вибирайте оффлайн варіант складання. З собою потрібно взяти лише свої знання та позитивний настрій, все необхідне вам буде видано.

Тест з англійської містить комплекс питань, які поступово ускладнюються для перевірки ваших здібностей. Тобто тест англійською мовою організований з найнижчого рівня А1 і поступово піднімаються до рівня С2. За кілька хвилин мовний тест покаже вам, на якому рівні володіння мовою ви зараз перебуваєте у відповідності до стандартів ЄС.

Результати тестування

Дуже важливо мати можливість визначити на якому рівні ви володієте англійською мовою. Ця інформація, наприклад, наводиться в резюме, заповнюється у різних формах та анкетах. Люди зазвичай використовують із цього досить обмежений словниковий запас: початківець/просунутий. Проте розподілу на два рівні, звичайно, недостатньо. Загалом у світі іншомовної освіти використовуються два види класифікації: з одного боку, існує традиційна британська класифікація, яка використовується роками, а з іншого, існує відносно нова міжнародна класифікація згідно з Загальним Європейськими рамками для мов. При здачі тестування в нашому центрі результати будуть видані вам згідно з другим варіантом. Він ділить студентів на три основні рівні: A (новачок), B (просунутий), C (кваліфікований), з яких кожен рівень далі поділяється на дві частини: A0, А1, A2, B1, B2, C1, C2.

Так, наприклад, якщо студент отримав результат А1, то це означає, що він уже володіє базовим словниковим запасом та граматикою, може вимовляти слова, пасивно розуміє письмову та усну промову щодо особистої інформації та основних побутових ситуацій (за умови, що промовець говорить повільно та чітко). Він може легко відповісти на питання про себе і своє повсякденне життя (моя сім'я, мої захоплення, мій дім і т. д.).

Результат B2 свідчить про те, що студент може вільно спілкуватися на конкретні, абстрактні та професійні теми. Він читає та розуміє автентичні тексти іноземною мовою (книги, періодичні видання), розуміє усне мовлення і без особливих проблем розрізняє різні акценти та діалекти. Розуміє складніші граматичні речення, словосполучення та ідіоми і може сам їх використовувати у мовленні. Його вимова вже наближається до вимови носіїв мови (будь-який варіант англійської).

Результат С1 говорить про те, що студент легко розуміє майже все, що чує або читає. Його усне і письмове мовлення дуже швидке, зрозуміле і точне. Розрізняє незначні відмінності у значенні між словами чи словосполученнями, має велику кількість технічних термінів, регіональних виразів, сленгу.

У будь-якому випадку, при отриманні сертифікату, вам буде надано інструкцію, розшифровку, а також поради від наших викладачів – як покращити знання англійської мови.

Чому варто вибрати тестування у ТТЦ

Згідно з наведеними вище визначеннями, перевірити свій рівень досить легко. Однак, це буде дуже суб'єктивно. Об'єктивну оцінку вашого рівня краще довірити нашим експертам. Звичайно, є велика кількість тестів онлайн, які визначать ваш рівень, але вони не дуже надійні. Одні використовують граматику як єдиний критерій, інші не зовсім точні. У той час, як тестування нашому тест-тренінговому центрі включають тести на граматику, словниковий запас, аудіювання і розуміння прочитаного і т. д.

Для того, щоб купити можливість пройти тестування, зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей.

Розгорнути
Пройти тест Зареєструватися