Увійти до класу

Ціна

30.11.2023
Тестування в офісi Англійська мова
Тестування в офісi Англійська мова Тривалість Ціна
Англійська мова 20 хвилин 2500 грн
Тестування в офісi Українська мова
Тестування в офісi Українська мова Тривалість Ціна
Українська мова 20 хвилин 2500 грн

TTC – один із найкращих ресурсів з підбору курсів, репетирів та навчання українській та іноземним мовам. Наші програми спрямовані на різних людей та їх цілі. Деякі люди зосереджені на курсах вивчення англійської, німецької, польської та інших мов для дорослих для подальшого працевлаштування, навчання або переїзду. Інші шукають програми для підлітків та абітурієнтів, які готуються до вступу до ВНЗ. Третя категорія – це студенти, які вже навчаються та планують проходити стажування за кордоном або продовжувати навчання у найкращих світових університетах та коледжах.

Ціни на тестування та програми курсів вивчення іноземної мови

На нашому сайті ви можете переглянути ціни на програми курсів вивчення іноземної мови, тренінги та тестування. Репетитори на нашому сайті пропонують різні ціни за послуги, що надаються, залежно від досвіду, навчання, стажу та програм, за якими вони працюють. Якщо вам потрібне індивідуальне навчання вам варто вибрати мовний курс з репетитором, оскільки він дозволить отримати або адаптувати знання, які ви хочете вдосконалити. Репетитор складе для вас індивідуальну програму та дасть експертні рекомендації згідно з поставленими цілями. І найголовніше – ви витратите на навчання запланований бюджет.

Ми пропонуємо ознайомитися та купити спеціальні курси по рівням, тренінги, тестування TTC:

  • А1 – початковий рівень;
  • А2 – просунутий початковий рівень;
  • В1 – середній рівень;
  • В2 – середній просунутий академічний;
  • С1 – просунутий рівень;
  • С2 – високий рівень.

Після завершення будь-якого онлайн-курсу або тестування ви отримаєте сертифікат TTC, який підтверджує ваш рівень знань, що дозволяє надалі пройти співбесіду та отримати роботу мрії або вирушити на навчання.

Сертифікат з англійської мови або іншої іноземної мови – це ваша можливість навчатися, стажуватися або працювати за кордоном, оскільки деякі міжнародні компанії та університети інших країн вимагають наявність сертифікату, що підтверджує знання мови. Пройти тестування ви можете онлайн чи в нашому офісі.

Ми допомагаємо людям вивчити англійську, німецьку, польську та інші мови, а також підтвердити свої знання та вміння за допомогою наших курсів та сертифікатів. Ми об'єднуємо вчителів та учнів для навчання та удосконалення мови, постійно розвиваючи лінгвістичний напрямок.


Розгорнути
Пройти тест Зареєструватися